آمار (نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم و عزاداری) + doc

پیشگفتار عزادارى و برپایى مراسم ماتم در سوگ خوبان و اولیاء خدا امرى است كه ریشه درقرآن و سیره نبوى(ص) وسیره امامان(ع) دارد این عزادارى‏ها مصداق مودت اهل بیت(ع) است (شورا، آیه 23)

دسته بندی: آمار

فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 16

حجم فایل: 58 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

پیشگفتار

عزادارى و برپایى مراسم ماتم در سوگ خوبان و اولیاء خدا امرى است كه ریشه درقرآن و سیره نبوى(ص) وسیره امامان(ع) دارد. این عزادارى‏ها مصداق مودت اهل بیت(ع) است. (شورا، آیه 23).

در سیره امامان(ع) هم برنامه‏اى كه هرگز در هیچ شرائطى ترك نشد برپائى عزا بر سالار شهیدان امام حسین(ع) بود. امام سجاد(ع) پس از امام حسین(ع) تا زنده بود در هر مجلس از داغ حسین مى‏گفت و در حقیقت مجلس عزا برپامى‏كرد. امام باقر(ع) هم در شرائط سخت و خفقانى دستور مى‏داد روز عاشورا عزاى امام حسین را بر پا كند. مالك جهنى مى‏گوید امام باقر(ع) در روز عاشورا فرمود: همه براى امام حسین گریه كنند و اهل خانه را دستور به‏گریه بر حضرت مى‏كرد. (كامل الزیارات، ص‏174) همین سیره را حضرت امام صادق(ع) و امامان دیگر (ع) داشتند آنها بر این امر اصرار داشتند كه از رهگذر عزادارى و برپائى عزاى سالار شهیدان چراغ پرفروز نهضت حسینى روشن بماند كه ماند. در ادامه به نمونه ای از مجالس عزاداری امام حسین (ع) اشاره می كنیم:

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” آمار (نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم و عزاداری) ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – آمار (نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم و عزاداری) – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
دانلود مقاله نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری;دانلود تحقیق نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری;دانلود و خرید مقاله نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری;خرید و دانلود مقاله نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری;دانلود نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری;نظرسنجی تلفنی از مردم درباره محرم وعزاداری;دانلود

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

مطالب تصادفی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *