دانلود بررسی فن آوریهای صفحات نمایشگر 62 ص + zip

دانلود بررسی فن آوریهای صفحات نمایشگر 62 ص تحقیق بررسی فن آوریهای صفحات نمایشگر 62 ص مقاله بررسی فن آوریهای صفحات نمایشگر 62 ص بررسی فن آوریهای صفحات نمایشگر 62 ص

دسته بندی: برق

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 62

حجم فایل: 665 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 62 صفحه

Screen Technologies بررسی فن آوریهای صفحات نمایشگر CRT با یك تفاوت سابقه 100 ساله در مقایسه با فناوریهای رقیب ، هنوز یك فناوری نیرومند است این فناوری مبتنی بر قواعدی است كه عموما درك شده اند و موادی را به كار می گیرد كه بطور عادی در دسترس قرار دارند .
نتیجه این خصوصیات ، نمایشگرهائی با امكان تولید ارزان هستند كه بازدهی فوق العاده ای را ارائه نموده و تصاویر پایداری را با رنگهای واقعی و وضوح نمایش بالا تولید می كنند.
با اینحال مهم نیست كه این فناوری تا چه حد خوب است .
بدیهی ترین نقایص CRT كاملا شناخت شده هستند .
این فناوری الكتریسته بسیار زیادی را می بلعد .
طراحی پرتوتك الكترونی آن مستعد عدم تمركز است .
عدم تقارب واختلاف رنگ در سطح صفحه نمایشگر .
مدارات الكتریكی High – Voltage و میدانهای مغناطیسی قوی آن ، تشعشع الكترومغناطیسی مضری را ایجاد می كنند .
وبه سادگی بیش از حد بزرگ است .
حتی با وجود صرف مبالغ هنگفت در زمینه تحقیقات و توسعه CRT توسط آنهائیكه بیشترین توجه را به این فناوری معطوف كرده اند پیروزی یكی از چندین فناوری نمایشگرهای Flat panel در یك دوره طولانی ،اجتناب ناپذیر است .
با اینحال ،این مسئله بیش از آنچه كه درابتدا تصور می شد طول كشیده است وارزیابیهای كنونی حاكی از آن هستند كه به نظر نمی رسد Flat panel ها تا پیش از سال 2004 به بیش از 50 درصد بازار دست یابند .
نمایشگرهای كریستال مایع كریستالهای مایع برای اولین بار در اواخر قرن 19میلادی توسط یك گیاه شناس اطریشی با نام friedrich Reinitzerكشف شدند ، خود عبارت كریستال مایع ( Liquid Crystal) نیز مدت كمی پس از آن توسط یك فیزیكدان المانی به نام Otto Lehmann به آنها اطلاق شد .
كریستالهای مایع ، مواد نسبتا شفافی هستند كه خصوصیات هر دو نوع مواد جامد و مایع را از خود نشان می دهند نوری كه از میان كریستالهای مایع عبور می كند ازامتداد مولكولهای كه آنها را تشكیل می دهند .
پیروی می كنند ( یك خصوصیت ماده جامد ) در دهه 60 میلادی كشف شد كه شارژ كریستالهای مایع با الكتریسته امتداد مولكولی آنها ودرنتیجه میسر عبور نور از میان آنها را تغییر می دهد ( یك خصوصیت مایعات ) از زمان ظهور آن بعنوان یك رسانه نمایشگر در سال 1971 نمایشگرهای كریستال مایع به حوزه های متنوعی نظیر تلویزیونهای مینیاتوری دوربینهای ویدیوئی و عكسبرداری دیجیتال و صفحه نمایشگرهای كامپیوتر راه یافته اند و امروزه افراد زیادی بر این باور هستند كه LCD به احتمال قوی همان فناوری جانشین نمایشگرهای CRT است .
فناوری درگیر با این نمایشگرها از زمان پیدایش خود بطور قابل ملاحظه ای پیشرفت نموده است تا جائیكه محصولات امروزی هیچ شباهتی به ابزارهای تك رنگ و بد تركیب قدیمی ندارند .
این فناوری نسبت به سایر فناوریهای صفحه تخت دارای سابقه بیشتری بوده و موقعیت ظاهرا بی تردیدی در نت بوكها و های دستی دارد كه هر دو قالب مختلف قابل دسترس هستند .
( dual Scan Twisted Nematic) DTSN ارزانقیمت ( Thim film Transistor ) TFT با كیفیت بالای تصویر اصول : LCD یك فناوری انتقالی است نمایشگر به این ترتیب كار می كند كه به مقادیر مختلفی از نور سفید پشتی ( backlight) با شدت ثابت (

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود بررسی فن آوریهای صفحات نمایشگر 62 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود بررسی فن آوریهای صفحات نمایشگر 62 ص – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
دانلود بررسی فن آوریهای صفحات نمایشگر 62 ص;تحقیق بررسی فن آوریهای صفحات نمایشگر 62 ص;مقاله بررسی فن آوریهای صفحات نمایشگر 62 ص;بررسی فن آوریهای صفحات نمایشگر 62 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

مطالب تصادفی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *