دانلود کارآموزی دستگاه کمبینات 22 ص + zip

دانلود کارآموزی دستگاه کمبینات 22 ص تحقیق کارآموزی دستگاه کمبینات 22 ص مقاله کارآموزی دستگاه کمبینات 22 ص کارآموزی دستگاه کمبینات 22 ص

دسته بندی: گزارش کارآموزی و کارورزی

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 22

حجم فایل: 18.497 مگا بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 22 صفحه

مقدمه : مهندسان کشاورزی و گیاه شناسان و خاک شناسها عموماً بر این موضوع توافق دارند که برای اطمینان از کسب حداکثر درآمد، معمولاً در عملیات کشاورزی افراط می شود.
به نحوی که در بعضی موارد فشردگی خاک به دلیل تکرار حرکت تراکتور و ابزارها در مجموعة عملیات ثانوی خاکورزی ممکن است عملاً اثر عملیات اولیه یا شخم را خنثی کند.
اختراع ماشینهایی که عملیات آماده سازی و کاشت را همزمان انجام بدهند از سالها قبل مورد توجه قرار گرفته اند.
کل انرژی مورد نیاز و پیچیدگی و قیمت گران و مسائل جنبی دیگر استفاده از این وسایل را محدود کرده است.
مزایای این دستگاه عبارتند از : کاهش انرژی مکانیکی و کار مورد نیاز .
صرفه جویی در وقت و انرژی و هزینه.
به حداقل رساندن تعداد دفعات وارد شدن به زمین.
دستیابی به میزان معینی نرمی، پوکی، اختلاط و تثبیت دوباره خاک.
این ماشین ها در کنار مزایایشان دارای عیب هایی نیز هستند که عبارتند از عدم هماهنگی شرایطی از خاک (برای مثال درصد رطوبت) و با کاربرد بهینة هریک از ابزارهای جزء شرایط خاک برای کاربرد ماشین مرکب در مقایسه با یک ماشین ساده حوزه محدودترین خواهد داشت از سوی دیگر ماشین مرکب نسبت به انواع ساده پیچیده تر و گرانتر و کاربرد آن محتاج تراکتورهای قویتر و افراد ماهرتر است.
دستگاه کمبینات : دستگاه کمبینات امکان کلوخ خرد کنی و بستر ساز بذور و کاشت بذر را در یک مرحله برای مزرعه ای که قبلاً فقط یک شخم خورده باشد و کلیه عملیات خاکورزی ثانویه (چندین دیسک – غلتک) را انجام می دهد.
این دستگاه بصورت همزمان عملیات خاکورزی تسطیح و کاشت بذر را با کیفیتی فوق العاده انجام می دهد.
مزایای این دستگاه عبارتند از : صرفه جویی در زمان و هزینه، راندمان بالا، جلوگیری از هدر رفتن بذر، افزایش چشمگیر در میزان محصول سبز شده و جلوگیری از فشردن خاک.
تفاوت بذر کار پنوماتیکی با کمبینات : بذرکار پنوماتیکی در واحد خاکورزی خود از یک کلتیوارتور استفاده می کند ولی در کمبینات از یک دستگاه سیکلو تیلر برای عمل آوری استفاده می شود.
بذر کار پنوماتیکی را در زمین هایی که خاک نرم و دیسک خورده است استفاده می کنند و کلتیواتور در آن نقش شیار باز کن را ایفا می کند اما در کمبینات بعد از شخم می توان همزمان خاک را نرم و آماده برای کشت کرد.
مشخصات فنی کمبینات PE300 عرض کار (cm) تعداد روتیواتورها عمق کار حداکثر(cm) حجم مخزن بذر (لیتر) حداکثر قدرت موردنیاز(hp) نوع گیربکس تعداد واحدهای کارنده فاصله کارنده ها(cm) نوع مارکر نوع لوله سقوط وزن دستگاه (kg) 300 12 29 یک تن 110 چرخ دنده ای شیاردار 24 13 تلسکوپی و از نوع دیسکی پلاستیکی انعطاف پذیر 1300 تصویری که مشاهده می کنید نحوه کار موزع پنوماتیکی دستگاه کمبینات را نشان می دهد بدین صورت که ابتدا بذر واقع در مخزن بذر توسط نیروی وزن بذر به طرف پایین مخزن بذر یعنی جایی که موزع پره ای قرار گرفته هدایت می شوند موزع پره ای یک چرخ پره ای است که نیروی چرخشی خود را از چرخ زمین گرد کنار دستگاه می گیرد و با چرخش حول محور خود باعث هدایت بذر به قسمت بعد از مخزن یعنی منی فولد هوا می شود سرعت چرخش موزع پره ای توسط گیربکس کشویی که کنار مخزن تعبیه شده تغی

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود کارآموزی دستگاه کمبینات 22 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود کارآموزی دستگاه کمبینات 22 ص – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
دانلود کارآموزی دستگاه کمبینات 22 ص;تحقیق کارآموزی دستگاه کمبینات 22 ص;مقاله کارآموزی دستگاه کمبینات 22 ص;کارآموزی دستگاه کمبینات 22 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

مطالب تصادفی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *