دانلود کارآموزی شركت برق منطقه ای خراسان و امور انتقال 16 ص + zip

دانلود کارآموزی شركت برق منطقه ای خراسان و امور انتقال 16 ص تحقیق کارآموزی شركت برق منطقه ای خراسان و امور انتقال 16 ص مقاله کارآموزی شركت برق منطقه ای خراسان و امور انتقال 16 ص کارآموزی شركت برق منطقه ای خراسان و امور انتقال 16 ص

دسته بندی: گزارش کارآموزی و کارورزی

فرمت فایل: zip

تعداد صفحات: 17

حجم فایل: 23 کیلو بایت

قسمتی از محتوای فایل و توضیحات:

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 17 صفحه

مقدمه نویسنده زندگی جستجو است، تلاش برای دست یافتن به مرزهای نو، مرزهای علم و دانش، باید پیوسته آموخت، دانست، و به بار نشاند، می توان با هربار ساختن لحظه های زندگی دوباره زنده شد.
به راستی عشق به دانستن بهترین عشق هاست.
باید لحظه ای از آموختن غافل نشد،لحظه های زندگی باید دوباره زنده شوند.
پس باید جستجو كرد، و لحظه های بی بار خود را با آموختن به پربارترین دقایق تبدیل كرد.
یكی از مراحلی كه در دوران تحصیل در اختیار داریم كه همواره بیاموزیم، به كار بگیریم و بهره ببریم، دوران كارآموزی است كه هم اكنون غالب دانشجویان باید این واحد را بگذرانند.
امیدوارم كه تمامی دانشجویان در این دوران بحرانی و مهم زندگی و تحصیل خویش موفق باشند.
این REPORT در سه بخش عمده تنظیم شده است: چارت داخلی سازمان شركت برق منطقه ای خراسان را به تصویر كشیده و توضیح میدهیم.
شامل فعالیت ها و كارهائی است كه در داخل آزمایشگاه رلیاژ انجام شده است.
شامل یك فعالیت تحقیقی می باشد كه در زمینه A1700 ALPHAبود.
اكنون كه با یاری خداوند توانستم این دوران را بگذرانم از تمامی مسئولان و دست اندركارانی كه مرا در این امر یاری فرمودند كمال تشكر را دارم.
امیدوارم كه همواره موفق و كامیاب باشند.
با تشكر و احترام نصیبه خاكشور- دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی- واحد تربت حیدریه تابستان 83 شركت برق منطقه ای خراسان و امور انتقال شركت توزیع نیروی برق خراسان توزیع نیروی برق در حوزه عملیاتی شركت توسعه، تعمیر و نگهداری و تاسیسات توزیع تا سطح ولتاژ 20 كیلو وات، انجام كلیه خدمات فنی و اداری بالغ بر1650000مشترك برق بر عهده این شركت توزیع نیروی برق خراسان است.
شركت مدیریت تولید برق طوس بهره برداری از تاسیسات نیروگاه حرارتی طوس به منظور فروش به طور عمده بر عهده این شركت می باشد.
شركت مدیریت تولید برق شهر بهره برداری از تاسیسات نیروگاه مشهد به منظور فروش برق به طور عمده بر عهده این شركت می باشد.
شركت فنی طوس نیرو طراحی و احداث شبكه ها و پست های هوائی و زمینی توزیع برق به همراه طراحی و ساخت كالاهای برق و غیر برقی مورد نیاز بر عهده این شركت می باشد.
شركت احداث تاسیسات انتقال نیرو (اتانیر) احداث ساختمان خطوط و پست های فشار قوی و سایر خدمات وابسته بر عهده این شركت می باشد.
شركت نصب و تعمیرات نیروی خراسان طراحی و برنامه ریزی و نصب تعمیرات توربورژنراتورها، دیزل ژنراتورها و تاسیسات وابسته بر عهده این شركت است.
واحد رلیاژ كه جزئی از امور انتقال می باشد، امور مربوط به كنترل و حفاظت سیستم ها را انجام می دهند و شامل قسمت های زیر می باشد: واحد محاسبات كنترل و حفاظت پست ها كنترل و حفاظت نیروگاه ها آزمایشگاه رلیاژ برق استان خراسان به طور مستقل از شبكه سراسری توسط پنج نیروگاه بزرگ و چندین نیروگاه دیزلی كوچك و متوسط تامین می گردد.
انرژی تولیدی نیروگاه ها به جز در دو نقطه منفرد كلات نادر و نهبندان توسط دو شبكه انتقال 132KVمستقل از یكدیگر به مراكز مصرف منتقل می گردد.
شبكه شمال از مرزهای شمالی استان شروع و تا مركز استان(روستاهای مهند از توابع فیض آباد تربت حیدریه) امتداد دارد، شرق و غرب استان را نیز تحت پوشش قرار می دهد و فقط شهر

 


از این که از سایت ما اقدام به دانلود فایل ” دانلود کارآموزی شركت برق منطقه ای خراسان و امور انتقال 16 ص ” نمودید تشکر می کنیم

هنگام دانلود فایل هایی که نیاز به پرداخت مبلغ دارند حتما ایمیل و شماره موبایل جهت پشتیبانی بهتر خریداران فایل وارد گردد.

فایل – دانلود کارآموزی شركت برق منطقه ای خراسان و امور انتقال 16 ص – با برچسب های زیر مشخص گردیده است:
دانلود کارآموزی شركت برق منطقه ای خراسان و امور انتقال 16 ص;تحقیق کارآموزی شركت برق منطقه ای خراسان و امور انتقال 16 ص;مقاله کارآموزی شركت برق منطقه ای خراسان و امور انتقال 16 ص;کارآموزی شركت برق منطقه ای خراسان و امور انتقال 16 ص

جعبه دانلود

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل


شما ممکن است این را هم بپسندید

مطالب تصادفی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *